KOSMETYKA - rzęsy (przedłużanie, henna)

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1

1000 zł za dzień za szkolenie indywidualne/ ok. 5-6 godzin

 

Szkolenie przedłużania rzęs  metodą 1:1 – pozwala przedłużyć, zagęścić i pogrubić naturalne rzęsy. Metoda ta  polega na doklejeniu syntetycznych rzęs ,,włosek po włosku" do rzęs klientki, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt. Rzęsy utrzymują się do kilku tygodni jednak dla najlepszych efektów uzupełnianie zalecane jest co 3 do 5 tygodni. Rzęsy te  można nosić długofalowo i nie wpływają one na stan powiek ani rzęs.

 

Profesjonalne szkolenie organizowane jest w oparciu o najnowszą i najbardziej efektywną metodykę nauczania KARGETTA ACADEMY,na produktach marki CLD Creative Lash Design oraz KNS Kargetta Nail System.  Podczas indywidualnego szkolenia kursantka ma do dyspozycji stanowisko pracy w pełni wyposażone w niezbędne narzędzia, produkty i akcesoria. Szkolenie obejmuje cześć teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne na główce treningowej i modelce.

 

Część teoretyczna obejmuje zagadnienia takie jak : BHP w gabinecie kosmetycznym., wskazania i przeciwwskazania do wykonania, produkty i narzędzia wykorzystywane podczas przedłużania i zagęszczania rzęs, zasady przygotowania klientki do zabiegu, aplikacja wszystkie etapy, pielęgnacja przedłużonych i zagęszczonych rzęs, korekta przedłużonych i zagęszczonych rzęs, ściągnięcie przedłużonych i zagęszczonych rzęs. Warsztaty praktyczne obejmują zagadnienia takie jak: nauka pracy z pincetą, podejście do pracy z klientką, nauka wykonywania zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs, przygotowanie naturalnych rzęs do przedłużenia, dobieranie odpowiedniej długości rzęs, doklejanie rzęs - czyli właściwe przedłużenie i zagęszczenie rzęs, ostateczne uformowanie rzęs - uzyskanie pożądanego efektu, wyglądu oka.

 

Szkolenia organizowane są indywidualnie. Kursantka podczas szkolenia znajduje się pod opieką instruktora który kieruje każdym ruchem jej ręki. Po zakończeniu szkolenia kursantka otrzymują Międzynarodowy Certyfikat Kargetta Academy w języku angielskim, który daje prawo wykonywania zawodu, zdobywając tym samym  tytuł stylisty rzęs. Dodatkowo w dniu szkolenia kursanci otrzymują kupon z 10% zniżką na zakupy w naszym sklepie a następnie 5% stały rabat na dalsze zakupy tak jak w przypadku pozostałych szkoleń przeprowadzanych w naszej placówce.

 

 


 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ OBIĘTOŚCIOWĄ 2D-3D

1200 zł za dzień za szkolenie indywidualne/ ok. 5-6 godzin


Szkolenie przeznaczone dla osób, które posiadają podstawowe szkolenie z przedłużania rzęs 1:1 oraz staż w zawodzie stylisty rzęs. Metoda 2D-3D to udoskonalony przez ekspertów sposób na przedłużone rzęsy z efektem 3D za pomocą w pełni bezpiecznych, innowacyjnych technik wolumetrycznych.

 

Nasze szkolenie składa się z części zarówno praktycznej ale i teoretycznej, wszystko po to aby jak najlepiej przekazać tajniki pracy metodą objętościową.

 

Szkolenia organizowane są indywidualnie. Kursantka podczas szkolenia jest pod opieką instruktora który kieruje każdym ruchem jej ręki. Po zakończeniu szkolenia kursanci otrzymują Międzynarodowy Certyfikat Kargetta Academy  w języku angielskim, który daje prawo wykonywania przedłużeń metodą objętościową 2D - 3D. Dodatkowo w dniu szkolenia kursanci otrzymują kupon z 10% zniżką na zakupy w naszym sklepie a następnie 5% stały rabat na kolejne zakupy tak jak w przypadku pozostałych szkoleń przeprowadzanych w naszej placówce.

 

.           .  .  .

 

.                 ..      .

 

 

 

HENNA Z REGULACJĄ

500 zł za jeden dzień / ok. 4 - 5 godzin


Szkolenie farbowania brwi i rzęs żelową henną Refectocil wraz z nauką regulacji brwi. W trakcie szkolenia dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy pod kątem wygody zarówno klientki jaki i swobody wykonania zabiegu, jak przygotować narzędzia i preparaty aby zabieg przebiegał szybko i sprawnie oraz  jak zabezpieczyć miejsce wykonywania usługi oraz odzież klientki przed zabrudzeniem.

 

Szkolenie podzielone jest na poszczególne etapy i obejmują kolejno: demakijaż oczu, ocena stanu skóry wokół oczu -  wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu, wykonanie próby uczuleniowej (zasadność i sposób wykonania), omówienie zasad doboru odpowiedniego koloru henny, przygotowanie i nałożenie henny, zmycie henny, regulacja łuku brwiowego, końcowa pielęgnacja.

 

Ćwiczenia odbywają się na modelkach, które jako Szkoła staramy się zapewnić w odpowiedniej ilości.

 

Szkolenia organizowane są indywidualnie. Pracujemy na produktach marki Refectocil i DepiCare. Materiały zapewniamy w cenie. Szkolenie zakończone międzynarodowym certyfikatem w języku angielskim.

 

 

.   .