CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER.
Szkoła Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy

 

Szkoła Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy działa od początku 2006 roku. Początkowo w ofercie mieliśmy jedynie szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, jednak z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę również o inne formy nauczania. Na chwilę obecną można się u nas przeszkolić w niemal każdej dziedzinie  branży kosmetycznej.

Dysponujemy trzema salami szkoleniowymi, z których dwie pełnią w razie potrzeby funkcje gabinetów, a co za tym idzie wyposażone są we wszelkie niezbędne sprzęty i urządzenia najwyższej klasy. Nasza kadra szkoleniowa to zespół instruktorów posiadających również wykształcenie pedagogiczne, na czele którego stoi założycielka Szkoły i główny szkoleniowiec Ewa Kargetta- Sowul, Międzynarodowa Instruktor Kargetta Academy, II Vice Mistrzyni Polski Nail Art 2006, Redaktor wiodących pism branżowych, Juror Mistrzostw Zdobienia Paznokci.

 

W takcie szkoleń kursanci wykonując ćwiczenia praktyczne, na które to kładziemy największy nacisk, zawsze pracują na modelkach, nigdy na sobie samych. Terminy szkoleń ustalane są indywidualnie, przez telefon lub drogą mailową, gdyż z założenia szkolimy zawsze w trybie indywidualnym.

 

Podczas szkoleń zapewniamy wyczerpującą i nielimitowaną ilość materiałów potrzebnych do zajęć praktycznych jak i wszystkie niezbędne skrypty  do nauki wiadomości teoretycznych. Służymy również radą i pomocą już po ukończonym szkoleniu.

 

Materiały potrzebne do dalszej pracy po ukończeniu szkolenia można zakupić na miejscu w naszej hurtowni, gdzie w trakcie trwania szkolenia przyznajemy aż -10% rabatu na zakupy, który po szkoleniu zmniejsza się do - 5% rabatu przyznawanego na stałe, bez ograniczeń czasowych.W wyborze niezbędnych produktów zapewniamy pełną pomoc z profesjonalnym doradztwem. Jednocześnie  nie zmuszamy do zakupów i nie  wprowadzamy żadnych obowiązkowych pakietów czy zestawów startowych jak ma to miejsce w wielu tego typu placówkach.

 

Jako Szkoła wychodzimy naprzeciw naszym kursantom. Zajmujemy się zorganizowaniem modelek a w razie konieczności wykupienia ewentualnych noclegów podajemy również  namiary na tanie noclegi.

 

Prowadząc z oddaniem i pasją nasze szkolenia nie zapominamy jednocześnie jakiemu celowi służy działalność edukacyjna naszej Szkoły. Każdy z instruktorów, na co dzień pracuje z klientem w naszym salonie, świadcząc wszelkiego rodzaju usługi branży kosmetycznej, co pozwala nam wprowadzać do programu szkoleń niezwykle istotne elementy z zakresu marketingu i psychologii klienta. Jesteśmy młodym zespołem, który posiada jednocześnie bogate doświadczenie w dziedzinie szkoleń i branży kosmetycznej.


Daj się nam sobą zaopiekować i pokierować Cię na drogę do sukcesu.

Z pełnym zaangażowaniem i bez cienia rutyny.

Pokochaj z nami piękno i dołącz do prawdziwych artystów.

Artystów kreacji stylu i wizerunku.


Serdecznie zapraszamy

Szkoła Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy

 

Klub Urody Ewa Kargetta Mrągowo