PAZNOKCIE - doszkolenia

 

DOSZKOLENIE

700 zł za dzień / ok. 7 godzin

Jest prowadzone w trybie indywidualnym - Instruktor plus kursantka. Nie ma jednoznacznych ograniczeń programowych, mimo to skupiamy się na jednej z metod przedłużania (żel lub akryl). Najczęściej podczas spotkania wykonywany jest komplet paznokci jednokolorowych na modelce przy użyciu szablonów i frezarki. Ćwiczymy zarówno skracanie czasu pracy jak i szybkie techniki aplikacji. Prawidłowe piłowanie, kontrolę nad produktem itd. Zamiennie można wybrać wykonanie kompletu paznokci frenchowych lub zdobionych, wszystko zależy od życzenia kursantki. W między czasie wyjaśniane są wszystkie wątpliwości kursantki z zakresu całej wiedzy o stylizacji paznokci. O ile czas pozwoli po skończeniu kompletu paznokci możemy przećwiczyć wzory kolorowe na wzornikach, kwiatki wypukłe, wtapianie ozdób itp. w obrębie jednej metody (żel lub akryl)

Inną opcją podczas doszkolenia jest wykupienie czasu Instruktora gdzie na życzenie kursantki można zrezygnować z wykonywania paznokci na modelce gdy od techniki ważniejsze jest zdobnictwo (brak weny i pomysłów w pracy) i chęć zobaczenia jak największej ilości wzorów, technik zdobniczych i kształtów paznokci w stopniu zaawansowanym. W takiej opcji rezygnujemy z nauki podkładania szablonów, piłowania itp. i albo robimy mix zdobień na wzornikach albo ewentualnie kursantka oddaje swoje ręce Instruktorce ucząc się przez obserwację (nowy komplet paznokci wykonany przez Instruktora dla kursantki wchodzi w tym przypadku w cenę konsultacji).

Zapewniamy wszystkie materiały potrzebne do zajęć praktycznych jak i niezbędne materiały do odświeżenia wiadomości teoretycznych

Na zakończenie spotkania otrzymuje się certyfikat z imiennym wymienieniem u kogo odbywała się doszkolenia.

Tryb indywidualny

 

KAMUFLAŻ PLUS FRENCH KONSTRUKCYJNY

700 zł za dzień / ok. 6-7 godzin

Nauka przedłużania paznokci przy użyciu produktów do kamuflażu – maskujących. Szkolenie prowadzone jest z jednej, wybranej metody (żel lub akryl) i przeznaczone jest dla osób, które ukończyły już szkolenie podstawowe z danej metody. Nauka podczas szkolenia, oprócz podstaw przedłużania takich jak przygotowanie płytki do stylizacji, obejmuje prawidłowe podłożenie szablonu, odpowiednie nakładanie masy kamuflującej, cieniowanie masy w celu uzyskania naturalnego efektu maskującego, odpowiednie wyprofilowanie uśmiechu, mechaniczne zaciskanie tunelu, prawidłową technikę piłowania .W cenie zapewniamy materiały a na zakończenie szkolenia wydajemy certyfikat.

Tryb indywidualny

 

NOWE KSZTAŁTY PAZNOKCI (PIPE, EDGE, STILETTO, COFFIN)

700 zł za dzień / ok. 6-7 godzin

Nauka przedłużania paznokci w nowych kształtach pipe (rurka), edge i stiletto (rosyjski szpic, sztylet). Szkolenie prowadzone jest z jednej, wybranej metody (żel lub akryl) i przeznaczone jest dla osób, które ukończyły już szkolenie podstawowe z danej metody. Nauka podczas szkolenia, oprócz podstaw przedłużania takich jak przygotowanie płytki do stylizacji, obejmuje prawidłowe podłożenie i dogięcie szablonu, odpowiednie nakładanie masy, mechaniczne zaciskanie tunelu, prawidłową technikę piłowania .

W cenie zapewniamy materiały a na zakończenie szkolenia wydajemy certyfikat. Wymagamy modelki, która nie będzie miała nic przeciwko wykonaniu kilku kształtów paznokci na ręce jednocześnie. Opcjonalnie istnieje możliwość nauki na samej sobie. W tym celu należy przyjechać bez sztucznych paznokci - prawa ręka do dyspozycji instruktora, lewa z przeznaczeniem na samodzielne ćwiczenia.

Tryb indywidualny