PRZEKŁUWANIE CIAŁA

 

 

BODY PIERCING – PRZEKŁUWANIE CIAŁA

700 zł za dzień ok.6-8 godzin

Szkolenie z bezpiecznego przekłuwania ciała. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne. Omówienie zagadnień takich jak: alergia na metale, przeciwwskazania do zabiegu przekłucia, budowa histologiczna skóry, opis części ciała nadających się do bezpiecznego przekłucia, metody bezpiecznego przekłucia, warunki do wykonywania przekłuć, narzędzia i materiały do przekłuć, zasady dezynfekcji i sterylizacji, codzienna pielęgnacja pozabiegowa, zabezpieczenie prawne w stosunku do ewentualnych roszczeń klienta.

Zapewniamy wystarczającą ilość modeli do przekłuć, jednak nie możemy odpowiadać za to jakie części ciała będą chcieli oni przekłuć w związku z czym mile widziana jest pomoc w organizowaniu modeli (cena za przekłucie dla modela 10 zł – płatna dodatkowo przez modela). Wszystkie materiały w cenie szkolenia. Szkolenie zakończone jest wydaniem certyfikatu.

Po zakończeniu szkolenia istnieje możliwość zakupu zestawów narzędzi do przekłuwania, igieł oraz kolczyków w bardzo atrakcyjnych cenach ze stałym rabatem 5%, który w dniu szkolenia zwiększamy aż do 10%.

Tryb indywidualny