NOWOŚĆ !!! Szkolenia Instruktorskie

SZKOŁA STYLIZACJI I WIZERUNKU KARGETTA ACADEMY PREZENTUJE


NOWOŚĆ !!!!

 

Szkolenia Instruktorskie


Czy jako Stylistka Paznokci osiągnęłaś już tak wiele, że chciałabyś podzielić się tym z innymi? Czujesz, że masz talent, umiejętności oraz przede wszystkim wiedzę, którą potrafisz odpowiednio przekazać? Jeśli tak to czy nie myślałaś aby pójść o jedn krok dalej? Proponuję Ci zatem miejsce wśród Instruktorów Szkoły Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy.

 

Dołącz do mojego Zespołu i przekonaj się jak to jest być tam, gdzie priorytetem w szkoleniach są rzetelność, fachowość, solidność i wysoka skuteczność nauczania.

 

Co zrobić aby zostać Instruktorem Szkoły Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy?


Otóż należy:

- pozytywnie przejść wstępną selekcje polegającą na ocenie wykonanych prac i przestudiowaniu dotychczasowej drogi zawodowej (udział w szkoleniach, pokazach, warsztatach, mistrzostwach itp.) Zgłoszenia ze zdjęciami wykonanych przez siebie przykładowych stylizacji (lub link do konta na Fbk/Instagram z własnymi pracami) i zawodowym CV przesłać należy mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- przeszkolić się w Szkole Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy z metodyki szkolenia obowiązującej w Kargetta Academy i pozytywnie zaliczyć egzamin instruktorski. Jeśli zachodzi taka potrzeba, można wcześniej wykupić odpowiednią ilość dni doszkalających przeznaczonych typowo dla Instruktorów.

- uiścić opłatę za Certyfikat Instruktorski (cena za Certyfikat ujawniana jest po przejściu wstępnej selekcji)

 

W trakcie współpracy wymaga się:

- obowiązkowego udziału w odpłatnych doszkoleniach Instruktorskich organizowanych przez Kargetta Academy (nie rzadziej niż raz na dwa lata ale nie częściej niż raz na rok) mających na celu podnoszenie swoich kwalifikacji i przedłużenia uprawnień instruktorskich.

- przeprowadzania szkoleń tylko na produktach używanych przez Kargetta Academy

- wydawania certyfikatów zakupionych od i wystawionych przez Kargetta Academy

 

W zamian otrzymuje się:

- czasowy certyfikat Instruktora Szkoły Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy

- możliwość szkolenia na autorskim programie szkoleniowym Kargetta Academy z użyciem wszystkich materiałów szkoleniowych przekazywanych kursantom, które jako Szkoła na bieżąco aktualizujemy i wprowadzamy nowe w/g potrzeby.

- prawo do wydawania kursantom międzynarodowych certyfikatów Szkoły Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy

- możliwość uczestniczenia w warsztatach i pokazach organizowanych przez Kargetta Academy jako gość nieodpłatnie (w zamian za pomoc przy organizacji) lub jako uczestnik z wysokim rabatem (zwyczajowo ok.50% ceny)

- rabat na zakupy produktów do szkoleń i dalszej odsprzedaży dla swoich kursantów

- nieodpłatną reklamę polegająca na umieszczenie zdjęcia z podpisem (imię i nazwisko wraz z tytułem Instruktora Szkoły Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy) oraz danych teleadresowych na naszej stronie internetowej

Niech moja opinia pracuje także i dla Ciebie. Zapraszam serdecznie

 

 

Ewa Kargetta - Sowul