SZKOLENIA SPRZĘTOWE

 

Odkupiłaś okazyjnie sprzęt kosmetyczny z likwidowanego salonu? Ktoś sprezentował Ci drogie urządzenie bez instrukcji obsługi? Trafiła Ci się okazja na serwisie internetowym w postaci taniego aparatu do zabiegów kosmetycznych ale bez szkolenia? Możesz rozpocząć pracę na doskonałych warunkach w gabinecie kosmetycznym, tyle że nie potrafisz obsługiwać sprzętu jaki się tam znajduje? Jednym słowem masz do dyspozycji urządzenie i potrzebujesz doszkolenia, które w wyczerpujący sposób powie Ci jak stosować je w praktyce tak aby nie zrobić krzywdy klientom. Oto propozycja dla Ciebie.

 

OBSŁUGA PEELINGU KAWITACYJNEGO

400 zł za dzień/ ok. 3 godzin

Peeling kawitacyjny wraz z sonoforezą to jedno z najbardziej popularnych urządzeń w gabinecie kosmetycznym. Z pozoru prosty w obsłudze aby przyniósł pożądane efekty musi być odpowiednio "poprowadzony". Podczas szkolenia nauczysz się po pierwsze praktycznej obsługi urządzenia i dowiesz wielu wskazówek przydatnych w pracy takich jak: wskazania i przeciwwskazania do wykonania zarówno peelingu kawitacyjnego jak i sonoforezy, przygotowanie stanowiska pracy i zasady higieny w miejscu pracy, metody przygotowania skóry i techniki wykonania zabiegu, omówienie dostępnych na rynku urządzeń - ich plusy i minusy, dobór odpowiednich kosmetyków stosowanych podczas peelingu kawitacyjnego i sonoforezy oraz do pielęgnacji po zabiegu, częstotliwość zabiegów, łączenie kawitacji z innymi zabiegami w gabinecie kosmetycznym.

Ćwiczenia odbywają się na modelce, które jako Szkoła zapewniamy, dopuszczając jednocześnie przyjazd z własna modelką.

Podczas szkolenia pracujemy na produktach marki Clarena, Jadwiga. Materiały zapewniamy w cenie. Szkolenie zakończone międzynarodowym certyfikatem w języku angielskim.

Tryb indywidualny

 

OBSŁUGA MIKRODERMABRAZJI DIAMENTOWEJ

400 zł za dzień/ ok. 3 godzin

Mikrodermabrazja diamentowa to już nie nowość, ale standardowe urządzenie w każdym szanującym się gabinecie kosmetycznym. Efekty jakie przynosi jej zastosowanie są naprawdę w dużym stopniu odczuwalne dla klienta, nawet po jednorazowym zastosowaniu, więc jest to zabieg szczególnie lubiany zarówno wśród klientek jak i kosmetyczek. Musimy jednak pamiętać, ze jest on stosunkowo inwazyjny i nieumiejętne jego wykonanie może przynieść więcej złego niż dobrego, dlatego też dogłębna znajomość pracy tym urządzeniem jest wprost niezbędna w momencie kiedy chcemy świadczyć usługi głębokiego, kontrolowanego złuszczania mikrodermabrazją diamentową.

Podczas szkolenia obsługi mikrodermabrazji nauczysz się po pierwsze praktycznej obsługi urządzenia i dowiesz wielu wskazówek przydatnych w pracy takich jak: wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu, przygotowanie stanowiska pracy i zasady higieny w miejscu pracy, metody przygotowania skóry i techniki wykonania zabiegu, omówienie dostępnych na rynku urządzeń - ich plusy i minusy, dobór odpowiednich kosmetyków stosowanych podczas mikrodermabrazji oraz do pielęgnacji po zabiegu, częstotliwość zabiegów, łączenie mikrodermabrazji z innymi zabiegami w gabinecie kosmetycznym.

Ćwiczenia odbywają się na modelce, które jako Szkoła zapewniamy, dopuszczając jednocześnie przyjazd z własna modelką.

Podczas szkolenia pracujemy na produktach marki Clarena, Jadwiga. Materiały zapewniamy w cenie. Szkolenie zakończone międzynarodowym certyfikatem w języku angielskim.

Tryb indywidualny