CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER.
AKTUALNOŚCI

Od września 2014 rozszerzyliśmy ofertę zabiegów marki


THALGO ®


o najnowszy zabieg głęboko nawilżający z kompleksem Source Marine, dwa zabiegi z serii Anti Age - z kwasem hialuronowym i krzemem oraz hypoalergiczny zabieg dla skór wrażliwych
 

________________________________________________________________________________________________________________


Wiosną 2014 uzyskaliśmy tytuł autoryzowanego sprzedawcy produktów marki


REVITALASH ®najlepiej sprzedających się produktów na świecie do odżywiania rzęs, brwi, włosów, jak również pielęgnacji twarzy


Poniżej prezentujemy zdjęcia obrazujące jak odżywka do rzęs Revitalash Adnanced ® podziałała na nasze rzęsy.

Widoczne efekty mówią same za siebie.
________________________________________________________________________________________________________________

 

Od października 2013 wprowadziliśmy w naszym salonie dwie nowe marki kosmetyczne


Dibi Milano ® i Olos ®


znanego włoskiego koncernu Alfaparf Group ®, otrzymując tym samym status Dibi Centrum.

Dibi Milano ® - marka ta powstała we Włoszech w 1976 roku i dzisiaj jest najbardziej znaną wśród włoskich marek kosmetyki profesjonalnej. DIBI MILANO to wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz współpraca ze znanymi światowymi Instytutami Badawczymi, które nadal wspierają rozwój tej marki poprzez jej technologiczną innowacyjność wyprzedzającą konkurencję. DIBI MILANO proponuje kompletną, nastawioną na rezultaty i wyjątkową ofertę opartą na profilu klienta, jego charakterystyce, stylu życia i wymaganiach. Urozmaicona oferta linii do pielęgnacji twarzy wraz z uzupełniającą pielęgnacją domową jest podstawą rezultatów marki DIBI MILANO.


Olos ® - od ponad 20 lat Olos jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy poszukują naturalnych kosmetyków. Dzień po dniu Laboratoria OLOS studiują naturę i wybierają z niej najbardziej efektywne, czyste i prawdziwe elementy jako składniki aktywne kosmetyków. OLOS jest specjalnie dedykowaną marką dla Twojej skóry, która zmienia się w czasie, tak aby zawsze zagwarantować Ci najlepszą opiekę.

OLOS stapia się z naturą i wychodzi poza kosmetykę mieszając się z nowoczesnym stylem życia poszukującym natury. OLOS jest:


• pozbawiony parabenów i parafiny

• pozbawiony alkoholu etylowego

• sensoryczny

• nie testowany na zwierzętach

• bezpieczny

• marką, która dba o Twoją skórę


Więcej o zabiegach Dibi Milano i Olos jakie sa dostepne w naszym salonie przeczytasz tu.A tak wyglądało szkolenie Dibi Milano przeprowadzone w naszej siedzibie przez szkoleniowca Alfaparf Group p. Karolinę Malicką.